Konfiguracja Backup i archiwizacja

Konfiguracja, backup i archiwizacja

Dlaczego backup?
Backup środowisk wirtualnych to proces tworzenia nadmiarowych kopii tych danych, które są szczególnie ważne dla organizacji. Można tu zaliczyć m.in. pliki, e-maile i bazy danych.
Właściwie wdrożony i przystosowany system backupu daje organizacji możliwość odtworzenia istotnych danych, także tych, które pojawiły się tuż przed awarią.
Jest to najlepsza forma zabezpieczenia się na wypadek utraty danych z produkcyjnych systemów informatycznych czy serwerów.

Zastosowanie

Opis

Wartość informacji wciąż rośnie.
Każda organizacja, która chce zadbać o ciągłość działania, powinna pomyśleć o odpowiedniej strategii zarządzania danymi.
Od właściwego wyboru systemu zarządzania kopiami zapasowymi zależy bezpieczeństwo danych.
Stosujemy rozwiązania znacznie zmniejszające ryzyko utraty danych. Rozwiązujemy problemy wynikające z długoterminowego przechowywania i zarządzania danymi. Jednocześnie dbamy o optymalizację kosztów.

Funkcjonalności

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach 8:30-17:00. Zadaj pytanie poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń.

Będąc naszym klientem możesz liczyć na pomoc w nagłych przypadkach.
W celu pomocy skontaktuj się ze swoim opiekunem telefonicznie. Jeśli nie będziemy mogli odebrać połączenia, prosimy o SMS z poglądowym stanem sytuacji.

WEBSS STUDIO ©2020 ALL RIGHTS RESERVED.