Wdrożenia i szkolenia Bitrix24

Marzy Ci się sprawne zarządzanie procesami sprzedażowymi i komunikacją z klientami?

Mamy na to prosty sposób.

Bitrix - platforma zarządzania zespołem w zakresie codziennej komunikacji.

Czym jest Bitrix24?

To narzędzie pomagające skutecznie zarządzać zespołem w zakresie codziennej komunikacji, rozdzielania zadań, pracy grupowej i koordynacji projektów. Jest systemem wewnętrznym firmy, w którym pracownicy mogą łatwo wymieniać się informacjami na każdy istotny temat.

Potrzebujesz przestrzeni do przechowywania swoich plików?

Bitrix24 pozwala na bezpieczne przechowywanie dokumentów, baz danych, zdjęć, obrazków, filmów i innych treści potrzebnych w realizacji zadań. Możesz je udostępniać innym osobom, przesyłać i edytować do woli.

Zależy Ci na sprawnej realizacji projektu?

Bitrix24 ułatwi podział zadań pomiędzy członków zespołu. Da możliwość stałego monitorowania sposobu realizacji powierzonych obowiązków. Co więcej, przypilnuje terminów.

Potrzebujesz platformy, która zadba o prawidłową komunikację pomiędzy pracownikami?

Bitrix24 umożliwia łatwe przesyłanie wiadomości do jednej osoby oraz grupy osób. Pozwala na tworzenie chatu grupowego w celu omówienia ważnych kwestii. Daje dostęp do skrzynki mailowej.

Pragniesz uporządkować codzienne funkcjonowanie firmy?

Możesz planować spotkania i terminy projektów oraz dzielić się nimi z wybranymi lub wszystkimi pracownikami. Dzięki temu każdy będzie na bieżąco i nikt nie zapomni o ważnym wydarzeniu. Poza tym Bitrix24 jest niezastąpiony podczas wszelkich działań z zakresu HR.
Możesz odrazu uruchomić system Bitrix24 dla swojej firmy i pracować z maksymalnie 12 pracownikami bezpłatnie bez ograniczeń czasowych.
Jeśli będziesz potrzebował naszego wsparcie przy administracji lub dostosowania go do swoich potrzeb zgłoś się do nas.
Jeśli będziesz chciał uruchomić wyższy płatny pakiet Bitrix24 to przy współpracy z nami otrzymasz 20% rabatu na dowolną licencję.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach 8:30-17:00. Będąc naszym klientem możesz liczyć na pomoc w nagłych przypadkach. W celu pomocy skontaktuj się ze swoim opiekunem telefonicznie. Jeśli nie będziemy mogli odebrać połączenia, prosimy o SMS z poglądowym stanem sytuacji.

Mapa strony

Usługi stacjonarne

Z dojazdem do siedzimy klienta świadczymy na terenie miast:

WEBSS STUDIO ©2020 ALL RIGHTS RESERVED.