Nauka pakietu biurowego Office

word
excel
power point

Word

Poznaj podstawowe czynności związane z programem Word. Naucz się tworzyć i formatować dokumenty, wstawiać do nich różne elementy, a także dodawać nagłówki, stopki i strony.

Excel

Zapoznaj się z podstawami programu Excel. Dowiedz się, jak tworzyć skoroszyt przy użyciu szablonu, dodawać dane przez wpisywanie do arkusza, opracować podstawowy wykres oraz zapisać skoroszyt.

Power Point

Poznaj od podszewki program PowerPoint, by móc wstawiać grafiki lub zdjęcia oraz zapisywać i udostępniać wyjątkowe prezentacje.
Pusty dokument word
Szkolenie dotyczące usługi Office dostarczy Ci inspirujących samouczków, dzięki którym Ty i Twój zespół zmienicie sposób pracy na lepszy. Pokażemy, jak zapisywać pliki w chmurze, by mieć do nich dostęp z każdego miejsca i urządzenia. Zaprezentujemy, jak używać usługi Office do współpracy w zespole, głównie w celu udostępniania plików i wspólnego edytowania przechowywanych w chmurze dokumentów. To nie wszystko. Poznasz wiele innych opcji pozwalających ułatwić pracę i zaoszczędzić cenny czas.

logo wsparcie informatyczneJesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Zadaj pytanie, wysyłając e-maila na adres info@wsparcieinformatyczne.pl lub przez formularz kontaktowy albo zadzwoń.