Modernizacja i rozbudowa systemów informatycznych

system informatyczny

Skuteczność

Funkcjonowanie organizacji oraz wydajność jej wewnętrznego systemu ochrony nie będą skuteczne bez sprawnego systemu informacyjnego. Dlatego dbamy o budowę funkcjonalnych systemów, które dostarczają i przetwarzają informacje. Pozwala to efektywnie wspierać proces podejmowania decyzji i zarządzania, co znacznie usprawnia codzienną pracę. Jeżeli zależy Ci na dostosowaniu działania do standardów unijnych oraz na wprowadzeniu systemów zarządzania jakością w oparciu o normy ISO 9001:2001, zgłoś się do nas.

Etapy

Proces wdrażania tego typu systemów jest bardzo złożony i skomplikowany. Z tego powodu podchodzimy do zagadnienia etapowo. Najpierw opracowujemy strategię, w której przedstawiamy podstawowe założenia modernizacji systemów informatycznych, określamy kryteria wyboru nowych aplikacji oraz opracowujemy harmonogram i kosztorys prac. Dzięki temu realizujemy późniejsze zadania w sposób przemyślany i dobrze zaplanowany, co owocuje wdrożeniem w pełni funkcjonalnego systemu.

Cel

Głównym celem modernizacji systemu informatycznego jest doskonalenie procesów pracy. Taka modernizacja wymaga dużych nakładów finansowych, gdyż należy zadbać o oprogramowanie, przeniesienie danych i szkolenie, a także zakup sprzętu i oprogramowania bazodanowego.

Sławomir Stańczuk jest do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach 8:30-17:00. Będąc naszym klientem możesz liczyć na pomoc w nagłych przypadkach. W celu pomocy skontaktuj się ze swoim opiekunem telefonicznie. Jeśli nie będziemy mogli odebrać połączenia, prosimy o SMS z poglądowym stanem sytuacji.

Mapa strony | Bitrix24

Usługi stacjonarne

Z dojazdem do siedzimy klienta świadczymy na terenie miast:

Pobierz teamviewer do zdalnego połączenia

WEBSS STUDIO ©2024 ALL RIGHTS RESERVED.