Serwis oprogramowania

OFERTA OUTSOURCINGOWA


serwis oprogramowania Nasza oferta serwisu oprogramowania wynika z wieloletnich doświadczeń. Od dawna stosujemy zaawansowane rozwiązania informatyczne. Doskonale rozumiemy i znamy wszystkie aspekty funkcjonowania systemów informatycznych. Wiemy, jak ważny jest stały i profesjonalny serwis. Zdajemy sobie sprawę, że o sprawnym działaniu oprogramowania wspomagającego zarządzanie decydują głównie kwestie techniczne i organizacyjne. Potrafimy znaleźć źródła różnorodnych problemów i skutecznie je wyeliminować.

Twoja firma wdrożyła oprogramowanie, a teraz chce się skoncentrować na tym, co stanowi jej podstawową działalność? Możesz częściowo lub w całości przekazać pod naszą opiekę sprawy dotyczące oprogramowania. Zadbamy o wysokie bezpieczeństwo i sprawność pracujących systemów informatycznych oraz o obniżenie kosztów ich eksploatacji.

Niezwykle istotny element takiego outsourcingu to nasze stałe czuwanie nad systemami. W ten sposób zauważymy to, co mogą przeoczyć pracownicy firmy. Jeśli uznamy, że w celu rozwoju Twojej firmy trzeba rozbudować systemy IT lub zastosować zaawansowane techniki informatyczne , damy znać.

W skład usługi wchodzą:
  • Planowanie procesu wdrożenia outsourcingu, wraz z przygotowaniem jednoznacznych procedur współpracy
  • Oprogramowania, wraz z określeniem zakresu obowiązków dla firmy zewnętrznej
  • Realizacja usługi outsourcingu zgodnie z ustalonymi procedurami
  • Sukcesywna modyfikacja funkcjonowania procesu outsourcingu
  • Analiza potrzeb i zasadności wprowadzenia outsourcingu
  • Ciągły monitoring efektywności outsourcingu
  • Analiza efektów współpracy

logo wsparcie informatyczneJesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Zadaj pytanie, wysyłając e-maila na adres info@wsparcieinformatyczne.pl lub przez formularz kontaktowy albo zadzwoń.