Modernizacja i rozbudowa systemów informatycznych

Modernizacja I Rozbudowa

system informatyczny

Skuteczność

Funkcjonowanie organizacji oraz wydajność jej wewnętrznego systemu ochrony nie będą skuteczne bez sprawnego systemu informacyjnego. Dlatego dbamy o budowę funkcjonalnych systemów, które dostarczają i przetwarzają informacje. Pozwala to efektywnie wspierać proces podejmowania decyzji i zarządzania, co znacznie usprawnia codzienną pracę. Jeżeli zależy Ci na dostosowaniu działania do standardów unijnych oraz na wprowadzeniu systemów zarządzania jakością w oparciu o normy ISO 9001:2001, zgłoś się do nas.

Etapy

Proces wdrażania tego typu systemów jest bardzo złożony i skomplikowany. Z tego powodu podchodzimy do zagadnienia etapowo. Najpierw opracowujemy strategię, w której przedstawiamy podstawowe założenia modernizacji systemów informatycznych, określamy kryteria wyboru nowych aplikacji oraz opracowujemy harmonogram i kosztorys prac. Dzięki temu realizujemy późniejsze zadania w sposób przemyślany i dobrze zaplanowany, co owocuje wdrożeniem w pełni funkcjonalnego systemu.

Cel

Głównym celem modernizacji systemu informatycznego jest doskonalenie procesów pracy. Taka modernizacja wymaga dużych nakładów finansowych, gdyż należy zadbać o oprogramowanie, przeniesienie danych i szkolenie, a także zakup sprzętu i oprogramowania bazodanowego.

logo wsparcie informatyczneJesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Zadaj pytanie, wysyłając e-maila na adres info@wsparcieinformatyczne.pl lub przez formularz kontaktowy albo zadzwoń.