Systemy zarządzania kontami social media

Z nami w wygodny sposób możesz zarządzać wszystkimi kontami w mediach społecznościowych

Prezentuj swoją ofertę, pozyskuj nowych odbiorców, zdobywaj rozgłos.

Jakie korzyści otrzymasz?

Zaangażowanie
Będziesz zarządzać kontami w każdym medium społecznościowym naraz. W ten sposób szybko zdobędziesz szeroki zakres oddziaływania. System pozwoli łatwo zaplanować posty i zaprezentować je dużej rzeszy użytkowników.
Bezpieczeństwo
Z nami wszystkie hasła i dostępy pozostaną bezpieczne. Nie narazisz się na utratę danych i wynikające z tego nieprzyjemności. Nikt niepowołany nie włamie się na żadne z kont, więc możesz spać spokojnie.
Monitoring
Kreujesz swoją markę w internecie i przekazujesz odbiorcom informacje o niej. A co mówią odbiorcy o Tobie? Sprawdzimy, jakie opinie krążą w sieci i gdzie są głoszone. Narzędzia monitoringu internetu wychwycą każdą wzmiankę i pozwolą Ci na błyskawiczną reakcję.
Statystyki
Chcesz wiedzieć, jak radzą sobie prezentowane przez Ciebie posty? Jak przebiegają interakcje? Jakie treści są najpopularniejsze? Z nami sprawdzisz wszystkie statystyki każdego z kont społecznościowych. Dzięki temu będziesz mieć świadomość, na co w szczególności trzeba zwrócić uwagę.
Współpraca
Praca pójdzie sprawniej, jeżeli zajmie się tym zespół. Stwarzamy możliwość zarządzania kontami przez cały zespół. System ułatwi rozdzielanie i przyporządkowywanie zadań. Pozwoli też nadzorować przebieg ich realizacji.

Sławomir Stańczuk jest do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach 8:30-17:00. Będąc naszym klientem możesz liczyć na pomoc w nagłych przypadkach. W celu pomocy skontaktuj się ze swoim opiekunem telefonicznie. Jeśli nie będziemy mogli odebrać połączenia, prosimy o SMS z poglądowym stanem sytuacji.

Mapa strony | Bitrix24

Usługi stacjonarne

Z dojazdem do siedzimy klienta świadczymy na terenie miast:

Pobierz teamviewer do zdalnego połączenia

WEBSS STUDIO ©2024 ALL RIGHTS RESERVED.