Prosty grafik pracy online i aplikacja do Rejestracji czasu pracy.

KADROMIERZ TO:

Rejestracja czasu pracy online

Rejestruj czas wejścia i wyjścia pracowników z pomocą prostego systemu RCP online. Zintegrowana ewidencja godzin z grafikiem pracy będzie informować Cię na bieżąco o spóźnieniach, nieobecnościach i nadgodzinach.

Uruchom system RCP na dowolnym urządzeniu

Lista obecności dostępna online

Grafik pracy i ewidencja czasu pracy online

Grafik pracy i ewidencja czasu pracy online
Grafik pracy, który zaplanuje się sam, dostępny w chmurze z dowolnego urządzenia z Internetem. Zastąp papier technologią i planuj pracę 80% szybciej.

Grafik pracy zgodny z Kodeksem pracy

Automatyczne planowanie grafiku pracy

Z nami łatwiej byćpracodawcązleceniobiorcądyrektorempracownikiemmanagerem

Kadromierz to nowoczesny program do zarządzania czasem pracy online. Innowacyjne podejście do planowania, rejestracji i ewidencji godzin pracy w firmie.
Przykładowe oszczędności dla klienta zatrudniającego 50 pracowników

Grafik Kadromierz to:

grafik kadromierz

Zgodność z Kodeksem Pracy

System jest zgodny z przepisami prawa pracy oraz na bieżąco aktualizowany. Zaplanuj grafik pracy zgodnie z przepisami kodeksu pracy, jak odpoczynek dobowy i tygodniowy,wolna niedziela, wymiar etatu czy długość okresu rozliczeniowego

Bezpieczeństwo danych

Infrastruktura Kadromierza znajduje się na serwerach AWS. Aktualnie spełniających certyfikat bezpieczeństwa ISO 27001 spełniając jednocześnie normę bezpieczeństwa Level 1 w kategorii Data Security Standards (DDS).

Zgodność z RODO

Prywatność i bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego działamy zgodnie z europejskimi standardami prywatności i bezpieczeństwa danych RODO. Nasze usługi są monitorowane 24/7 oraz tworzymy codzienne kopie bezpieczeństwa Twoich danych.

Integracje z programami kadrowo-płacowymi

Wszystkie dane z Kadromierza można bezproblemowo wyeksportować do najpopularniejszych systemów kadrowo-płacowych, takich jak
Comarch Optima, Sage czy Enova.

Lista naszych integracji ciągle się rozwija, aby móc wydajnie wspomagać obsługę Twojej firmy.

Sławomir Stańczuk jest do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach 8:30-17:00. Będąc naszym klientem możesz liczyć na pomoc w nagłych przypadkach. W celu pomocy skontaktuj się ze swoim opiekunem telefonicznie. Jeśli nie będziemy mogli odebrać połączenia, prosimy o SMS z poglądowym stanem sytuacji.

Mapa strony | Bitrix24

Usługi stacjonarne

Z dojazdem do siedzimy klienta świadczymy na terenie miast:

Pobierz teamviewer do zdalnego połączenia

WEBSS STUDIO ©2024 ALL RIGHTS RESERVED.