CRM

Czym jest CRM?

CRM to specjalna platforma wewnętrzna pozwalająca na łatwą komunikację pomiędzy członkami zespołu w firmie. Jeśli szukasz systemu, który usprawni organizację zadań w zakresie kontaktów z pracownikami, klientami, i innymi podmiotami, to rozwiązanie na pewno się sprawdzi.

CRM jako narzędzie społecznościowe

CRM ułatwia budowanie bazy kontaktów. Zgromadzisz wszystkie istotne dane w jednym miejscu, zorganizujesz je i uporządkujesz oraz udostępnisz pracownikom. Podzielisz kontakty zgodnie z wybranymi kryteriami i szybko wyeksportujesz bazę danych.

CRM jako twój kalendarz

CRM pozwoli ci na planowanie spotkań, wydarzeń i zadań oraz dzielenie się kalendarzem z innymi. Łatwo prześlesz odpowiednie treści do określonych członków zespołu. Każdy otrzyma dostęp do informacji, które będą mu potrzebne.

CRM jako kreator raportów

CRM to narzędzie do profesjonalnego kreowania raportów i analiz dla pracowników, klientów lub partnerów biznesowych. Otrzymasz miejsce, gdzie zgromadzisz wszystkie istotne pliki, nie martwiąc się o ich bezpieczeństwo.

Co ważne, CRM jest banalny w obsłudze, więc zapoznanie się z nim nie sprawi żadnego problemu tobie oraz innym pracownikom.

logo wsparcie informatyczneJesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji. Zadaj pytanie, wysyłając e-maila na adres info@wsparcieinformatyczne.pl lub przez formularz kontaktowy albo zadzwoń.